Universitatea “Nicolae Titulescu” din București organizează alegeri pentru locurile vacante din Consiliul Studenților facultăților de Economie şi Administrarea Afacerilor și Relaţii Internaţionale şi Administrație.
Sunt 3 locuri vacante pentru Facultatea de Economie şi Administrarea Afacerilor și 1 pentru Facultatea de Relaţii Internaţionale şi Administrație, iar în Senatul Universității 1 loc pentru Facultatea de Relaţii Internaţionale şi Administrație.
Studenții sunt așteptați să își depună candidaturile (scrisoare de intenție și CV) la sediul Asociației Studenților Universității “Nicolae Titulescu”, sala 53, până la data de 10 decembrie în intervalul orar 10:00-12:00.
La data de 11 decembrie vor avea loc alegerile oficiale pentru ocuparea posturilor din Consiliul Studenților.
Număr de contact: 0733911944