Toate cursurile se vor desfăşura prin intermediul aplicatiilor din suita Gsuite for Education

În cel mai scurt timp se vor posta tutoriale de conectare şi utilizare la aplicatiile pe care urmează să le folosească

Anul 1       Anul 2         Anul 3

Săptămânile de seminar

Reexaminări 1

Anul 1           Anul 2          Anul 3

Reexaminări 2

Anul 1           Anul 2          Anul 3

Anul 1               Anul 2               Anul 3

INVATAMANT CU FRECVENTA: Specializare acreditată  prin Legea 631 din 2010.

Viziunea specializării de Contabilitate şi Informatică şi Gestiune este de a se înscrie între liderii universitari formatori de economişti contabili-informaticieni, a căror pregătire să răspundă noilor exigenţe impuse de economia de piaţă, integrată în Uniunea Europeană, privind creşterea rolului tehnicienilor şi informaţiilor contabile, precum şi al sistemelor informatice în modelarea, analiza economico-financiară şi gestiunea societăţilor comerciale, regiilor autonome, băncilor, instituţiilor publice s.a.