[Update]Conturi pentru studenții admiși la studiile de licență și master

Pentru a afla numele de utilizator si parola pentru eLis si Google Workspace faceti click aici

Dupa accesarea link-ului va rugam sa completati campurile cu datele cerute. Ulterior apasarii butonului Login primiti utilizatorul si parola. Pentru accesarea platformei eLis trebuie sa introduceti utilizatorul si parola primita. Pentru accesarea platformei Google Classroom trebuie obligatoriu sa introduceti utilizatorul cu terminatia @univnt.ro (Ex. MihaiL22133@univnt.ro) si parola primita.

In cazul in care intampinati probleme va rugam sa ne contactati pe adresa de mail departament_it@univnt.ro.

Va rugam sa urmariti sectiunea Anunturi specifica fiecarei facultati pentru alte informatii.

Gasiti mai multe ghiduri de folosire a platformelor aici

In cazul in care intampinati dificultati cu accesarea conturilor va rugam sa ne scrieti pe adresa de mail: cont@univnt.ro