Sustinerea Publica a unor teze de doctorat IUNIE – IULIE 2013

Susţineri teze de Doctorat:

Marti, 18 iunie 2013, orele 13.00, Sala Senatului, are loc sustinerea publica a tezei de doctorat intitulata: „Contractul de societate” – autor student-doctorand Cadariu Iolanda-Elena (Lungu).

Marti, 18 iunie 2013, orele 15.00, Sala Senatului, are loc sustinerea publica a tezei de doctorat intitulata: „Persoana juridică  subiect de drept civil” – autor Barna Monica-Ana-Georgiana (Dima).

Joi, 27 iunie 2013, orele 12.00, are loc sustinerea publica a tezei de doctorat intitulata: „Cauzele de ineficacitate a contractelor” – autor Fornica Anca Miahaela (Trofin).

Miercuri, 3 iulie 2013, orele 13.00, are loc sustinerea publica a tezei de doctorat intitulata: „Liberalitatile in Noul Cod civil” – autor Craciun Nicusor.

Miercuri, 3 iulie 2013, orele 15.00, are loc sustinerea publica a tezei de doctorat intitulata: „Studiu teoretic si practice privind clauzele de neconcurenta” – autor Nicorici Mihaela Irina (Ionescu).

Miercuri, 31 iulie 2013, orele 12.00, are loc sustinerea publica a tezei de doctorat intitulata: „Protectia juridica impotriva practicilor anticoncurentiale ale intreprinderilor” – autor student-doctorand Eremia Cristina (Cucu).