Deschiderea anului universitar 2021-2022

Dragi studenti,
Deschiderea anului universitar 2021-2022 va avea loc în data de 04 octombrie in format online dupa cum urmeaza:

Facultatea de Drept

Ora 10.00: Întâlnirea cu studenții de la cursurile de licență, master
Link 1 click aici
Link 2 click aici

In cazul in care sunteti notificat ca nu va puteti conecta pe link-ul 1 folositi link-ul 2

Facultatea de Economie si Administrarea Afacerilor*
*Pentru a participa la întâlnirea pe Google Meet trebuie să:

1. Obțineți username-ul și parola de pe site-ul univnt.ro accesând www.univnt.ro/conturi/login.php
  2. Vă deconectați de la alte conturi de gmail
  3. De pe site-ul univnt.ro, accesați LOGIN (stânga sus) si alegeți GSuite for Education unde veți introduce datele obținute la punctul 1.
  4. După ce ați urmat acești pași este suficient să dați Click pe linkul aferent programării din tabel

ATENTIE! Dacă sunteți conectat cu alta adresă de e-mail decât cea primită la punctul 1, nu veți putea să participați la întâlnire.

Ora 10.00: Întâlnirea cu studenții de la cursurile de licență, forma de învățământ cu frecvență ZI (IF)
(click aici)

Ora 17.00: Întâlnirea cu studenții de la cursurile de licență, forma de învățământ la distanță (ID)

Ora 18.00: Întâlnirea cu studenții de la cursurile de master, anul I